Kuran Hakikatleri Serisi'nin 2. Kitabı yayımlandı!

Sık Sorulan Sorular ve İletişim

Sık Sorulan Sorular


Soru: Ses kayıtları daha iyi temizlenebilir mi?

Elbette. Ancak şu an bu konudaki yaklaşımımız; ses kayıtlarını, hazırlanmakta olan Yeni Kitapları için “referans” kaynağı olarak değerlendirmektir.

Çeşitli platformlarda paylaşıma açtığımız mevcut işitsel ve görsel medya dosyalarımız “genel iyileştirme” sürecine alınmaktadır. Bu süreçteki teknolojik yeteneklerimiz açısından, daha iyi “temizleme” imkanına sahibiz ancak “daha iyi”; daha çok emek kaynağını tüketmek ve daha çok “dijital kaybı” kabul etmek anlamına gelmektedir.

Soru: Haluk Nurbaki kitaplarına ulaşamıyorum!

Haluk Nurbaki'nin piyasada bulunan tüm kitapları tarafımızca revizyon sürecine alınmıştır. Bu mevcut ve yeni kitapların yayına hazırlandığı anlamına gelmektedir. Şu an stok dışı kalan kitaplarımız çeşitli sahaf dükkanlarında bulunabilmektedir.

Ancak tedarik kaynaklarının güncel stok takibini yapmaktayız. Buna göre hazırladığımız mağaza bölümümüzde, bütün kitapların satın al butonları online tedarik kaynaklarına yönlendirme yapmaktadır.

Soru: Sizden kitap satın alabilir miyim?

Hayır. Haluk Nurbaki ilim Platformu bir iktisadi işletmeye sahip değildir. Aynı zamanda her hangi bir kurumla ticari faaliyet sözleşmesi de bulunmamaktadır.

Sadece kitap taleplerini cevaplandırmak amacıyla mağaza sayfalarından yönlendirme hizmeti sunar.

İletişim Formu


    Close
    error: Site içeriği telif hakları kapsamındadır!