Dr. Haluk Nurbaki’nin cami vaazları serisindeki Rahman Suresi Yorumu serisine her hafta pazar günü olmak kaydıyla 17 Haziran 2021 tarihinde başlamıştık. 2 Nisan 2023 tarihinde son bölümünü yayınlamış bulunmaktayız.


Nurbaki’yi Takip et


Hatırlayacağınız üzere, 23.10.2022 tarihli canlı yayınımızda Sayın A. Veysi Nurbaki şu hususu aktarmıştı:


“… 35 senelik kasetler var elimizde. 3 ayrı seri kaset olmasına rağmen, bu kasetlerin kopyalanmalarında bir sıkıntı vardı… Bazı aradaki bölümlerin yerleri kaymıştı. Onları başka kasetlerden bulup oraya getirip tekrar monte etmek… Sıkıntılı bir dönem yaşandı. Şimdi, Allah’ın izniyle her şey yoluna girdi ama hâlâ Sure-i Rahman’da bir sıkıntımız var; o da 17. ile 27. ayetler arasındaki kayıtları bulamıyoruz. Ankara’daki bazı arkadaşlarla temasa geçtim. Onlar da ellerindeki kopyalara bakacaklar ama biz YouTube’daki yayınlarımız açısından, ara vermeden devam edeceğiz. Yani şimdilik, 17-27’yi atlayarak devam edeceğiz. İnşallah 17 – 27 bir yerden çıkacak ve biz de onu bulup monte ederek izleyicilere sunabilme şansını yakalayacağız.”
Yayımlanan Rahman Suresi Yorumu son bölümü müteakib, canlı yayınımızda belirttiğimiz eksik 6 bölüm bulunmuş; B15-1 / B15-2 / B15-3 / B15-4 / B15-5 / B15-6 sırasında yayımlanmak üzere hazırlanmıştır. Sıralı bölüm listesinde uygun yerine dahil edilecek olan yorum serisi böylelikle tamamlanacaktır.

Rahman Suresi Yorumu sohbet serimizin 14 Mayıs 2023 tarihinde tamamlanması planlanmaktadır.

Saygılarımızla.