Bir Gönül Adamı, iman sathındaki dönemin olumsuz koşullarına göğüs gererek, iman davasını Ankara Numune Hastanesi Camii kürsüsünden şuhuda çıkardı… Dr. Haluk Nurbaki 1980'ler itibariyle Kur'ân, Fahr-i Kâinat ve iman nurunu; toplumun, siyasetin ve medyanın odağında… Deizm, Ateizm ve Yobazlığın hakimiyet alanına mızrak gibi saplayıp, kutsal mücadele hattını açtı.


Nurbaki'yi Takip et


Dr. Haluk Nurbaki'nin bu dönemde ortaya koyduğu “Yorum” yaklaşımını, bir programındaki “Kelimelerin açıklanması, dizisindeki, ahenkteki önemli noktalar daha net bir şekilde ifade edilmeye çalışılır” ifadesiyle, anlayabilmek mümkündür.Herhangi bir lisanda, kelimelerin tercümesi nihai olarak cümlenin yahut ifadenin sadece “anlamına” bir yaklaşımdır. Durum böyle olunca, günümüzde tercümeleri” üzerinden çok tuhaf tartışmaların çıktığına şahit oluyoruz, değil mi?

“Kuran Hakikatleri Serisi” bu bağlamda, Kur'an-ı Kerim'deki altı surenin bütüncül kavramına ve anlamsal doygunluğuna muazzam bir yaklaşım sunmaktadır.

Bu seri, 1980'li yıllar itibariyle vaazlarına başlayan Haluk Nurbaki'nin enfüsî (iç mânâsı) yordamıyla, varoluşun muradından günümüze uzanan deviniminde Rabbinizi, Resulünüzü ve Kendinizi keşfetme yolculuğunuz olacak…

Kendini nasıl bilirsin?

İşte! Bu serinin tamamlayıcı ve son kitabı olan “Kendini nasıl bilirsin?” kitabı çıktı.

Nefes Yayınevi bünyesinde yayınlanan kitap, şimdilik özel olarak Okuyucuyuz.com'da… Kısa süre sonra tüm online kitapçılarda yayıma açılacak.


Kur’an Hakikatleri Serisinin sure kapsamı

Kitap Tedariki

Tüm kitaplar sitemizin mağaza bölümünde listelenmektedir. “Satın Al” bağlantılarımız Google Ürün Listelerindeki en düşük fiyat teklifi sunmuş onaylı satıcıya yönlendirme yapmaktadır. Herhangi bir ticari faaliyetimiz veya bir kurumla satış ortaklığımız olmadığını hatırlatmak isteriz.


Gösterim: https://www.youtube.com/watch?v=IIClmpxzmWs